Kamera ve Alarm Sistemleri

Evinizin ve işyerinizin güvenliği için Tam Profesyonel Alarm Sistemi ve Kamera Sistemi ihtiyaçlarınızda Çayyolu Teknik Servis bir telefon uzağınızda.

Başaran Kardeşler Çayyolu Teknik Servis, Ankara’da Çayyolu, Yaşamkent, Ümitköy ve çevresinde ev, villa ve iş yerlerinize, kamera ve güvenlik sistemleri kurmaktadır.

Konut ve şirketlerde beklenmeyen tehditlere karşı kamera ve alarm sistemleri yaşam ve çalışma alanlarındaki can ve mal güvenliğinin maksimum düzeyde korunmasını sağlamaktadır.

Ev ve işyerlerinin güvenliği için, en gelişmiş ve en güvenilir Alarm Sistemleri ve Kamera Sistemlerine   istenirse çözüme uygun diğer elektronik algılama ve otomasyon sistemlerine entegre edilerek tesis edilmektedir.

Firmamız alarm sistemleri üzerinde montaj satış & teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız hırsız alarm sistemleri, ev alarm sistemleri, iş yeri alarm sistemleri ve kamera sistemleri konusunda profosyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Toplu yaşam alanları, kalabalık merkezler ve denetim ve gözetlemenin gerekli olduğu riskli bölgeler de, üretim bandı denetimlerinde, nakit akışının olduğu alanlarda, müşteri memnuniyeti gerektiren sektörler de, özel konutlar da gerek içerde gerekse çevrede gözetleme ve uzak alandan bu gibi alanlara bağlantı şansı tanır.

Firmamız bünyesinde Çayyolu ve Ümitköy bölgelerinde Güvenlik Sistemleri kurulmaktadır.

Her çeşit ürün listemizde yer almaktadır.

Kamera yada alarm evinizin yada iş yerinizin güvenlik açığına göre sizin isteklerinizde göz önünde bulundurulup, kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Kamera Sistemleri ve Alarm Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz. Profosyonel kadromuz sizlere yardımcı olsun..

İletişim için lütfen 235 34 25 arayın ya da iletişim bölümünden bizlere ulaşın…