Küçük Ev Aletleri Tamiri

Firmamız Çayyolu Teknik Servis olarak, her marka küçük ev aletlerinin montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde Bosch, Arzum, Profilo, Hotpoint, Samsung, LG, Fakir, King,  Arnica, İndesit, Siemens, Ariston, Arçelik, Beko, Tefal, Vestel, Regal, Altus, Morphy ,Goldmaster, Delonghi, Kenwood, Felix,  ve diğer markaların küçük ev aletlerine ait teknik servis hizmeti verilmektedir.

Ütü, elektrikli süpürge, blender, mikser, çay makinesi, kahve makinesi, mutfak robotu, ısıtıcı, tost makinesi, ekmek kızartma makinesi, hava nemlendiricisi, fritöz ve diğer küçük ev aletlerini tamir ediyoruz.

Alanında son derece uzman ve profesyonel bir teknik kadro ile hızlı çözüm alabilirsiniz. Eğer siz de beyaz eşyanızı güvenli ellere güvenle teslim etmek isterseniz mutlaka bizi aramalısınız.

Uzman kadro, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini temel alan Çayyolu Teknik Servis ile küçük ev aletleriniz güvende.

İletişim için 235 34 25 arayınız.